lek. med. Anna Zachwieja-Baraniak

specjalista diagnostyka obrazowa narządu ruchu
lek. med. Anna Zachwieja-Baraniak

lek. med. Anna Zachwieja-Baraniak

Ukończyła Wydział Lekarski I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 2012 roku związana z Wojewódzkim Szpitalem Wielospecjalistycznym w Lesznie, gdzie zrealizowała szkolenie specjalizacyjne w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej.

W 2020 roku zdała egzamin europejski z radiologii uzyskując European Diploma in Radiology i tytuł specjalisty radiologii i diagnostyki obrazowej. Od 2023 roku pełni funkcję Koordynatora Medycznego kierującego Zakładem Radiologii Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego w Lesznie.

Obszarem szczególnego zainteresowania pani doktor jest diagnostyka obrazowa narządu ruchu.

lek. med. Anna Zachwieja-Baraniak

Swoją wiedzę pogłębia, a umiejętności w zakresie diagnostyki obrazowej stale poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach akredytowanych przez Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne.

Całkowicie poświęcona i oddana swojej pracy. Wierzy, że Radiologia pozwala jej zajrzeć w głąb ludzkiego ciała i być oczami dla innych specjalistów.

Autorka prac naukowych opublikowanych w międzynarodowych czasopismach medycznych. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego.

Prywatnie matka, żona, niepoprawna optymistka, bo przecież „macierzyństwo to radość i partyzantka zarazem". Rower, spacery i przydomowy ogródek to coś, dla czego chętnie wychodzi z domu.

 

Szukasz porady?

Nie wiesz jaka terapia bedzie dla Ciebie najlepsza?

Umów się na spotkanie