Specjaliści - Dzieci

sport-reh.pl
Joanna Wawrocka

mgr Joanna Wawrocka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek fizjoterapia (I, II stopień). Ukończyła także studia podyplomowe: Holistyczna Opieka Okołoporodowa w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.

Od pierwszych praktyk klinicznych na studiach zajmuje się pracą z niemowlakami i małymi dziećmi. Zawsze stara się działać w pełnej współpracy z dzieckiem i rodzicem. Niezwykle istotny jest dla niej aktywny udział dziecka w terapii oraz jego dobre samopoczucie. Jej celem jest pomoc najmniejszym pacjentom w nabyciu potrzebnych umiejętności do prawidłowego rozwoju. Nieodłącznym elementem jest także instruktaż pielęgnacji dziecka dla rodziców. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na profilaktykę dla niemowląt i małych dzieci.

Czytaj więcej

 

mgr Justyna Poloch

mgr Justyna Poloch

Absolwentka studiów podyplomowych w Centrum Integracji Sensorycznej przy Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie w Warszawie – uzyskała Certyfikat Terapeuty i diagnosty Integracji Sensorycznej. Absolwentka studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie – uzyskała tytuł oligofrenopedagoga. Absolwentastudiów magisterskich, w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie, z zakresu nauczania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

Czytaj więcej

 

mgr Aldona Jędraszyk

mgr Aldona Jędraszyk

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza o specjalności wychowanie przedszkolne oraz nauczanie początkowe.

Pani Aldona dzięki swoim umiejętnością oraz wiedzy wspomaga rozwój dziecka (od 2 roku życia do momentu rozpoczęcia nauki) poprzez różne formy zabawy. Wzmacnianie siły mięśniowej kończyn górnych, poprzez terapię w formie zabawy, której celem jest osiągnięcie najwyższej umiejętności motorycznej ręki (grafomotoryka, pisanie, wiązanie sznurowadeł).

Czytaj więcej

 

mgr Renata Barczak-Piklikiewicz

mgr Renata Barczak-Piklikiewicz

Czytaj więcej

 

mgr Nathalie Urbaniak

mgr Nathalie Urbaniak

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie SWPS. Doświadczenie w zawodzie psychologa uzyskała podczas wolontariatu w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, a także podczas pracy w Szkole Specjalnej, w zespole Wczesnego Wspomagania Rozwoju dziecka oraz pracy w Poradniach Psychologiczno - Pedagogicznych na obszarze Województwa Wielkopolskiego, Dolnośląskiego i Lubuskiego.

Pracuje głównie z dziećmi w wieku przedszkolnym, młodzieżą i ich rodzicami.

Czytaj więcej

 

Szukasz porady?

Nie wiesz jaka terapia bedzie dla Ciebie najlepsza?

Umów się na spotkanie

 

Umów wizytę!

Chcesz umówić się na wizytę? KLIKNIJ!!!

Umów się na wizytę