Specjaliści - Dorośli

sport-reh.pl
Maciej Leciejewski

lek. med. Maciej Leciejewski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ponad 10-letnie doświadczenie w ortopedii zdobywał w Szpitalu w Puszczykowie, gdzie odbywał rezydenturę i pracuje obecnie, jak również na licznych stażach i kursach w Polsce i zagranicą. Wybrane z nich to staż w New York Hospital of Joint Diseases w USA czy Ganga Hospital, Coimbatore w Indiach, kursy AO Trauma Graz w Austrii. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje w codziennej pracy.

W 2015 roku zdał egzamin specjalizacyjny. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii (PTOiTr) oraz Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii (ESSKA).

Czytaj więcej

 

lek. med. Maciej Pilarczyk

lek. med. Maciej Pilarczyk

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ponad 15-letnie doświadczenie w neurochirurgii zdobywał w Szpitalu w Zielonej Górze, obecnie pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze na oddziale Klinicznym Neurochirurgii oraz jako wykładowca Uniwersytetu Zielonogórskiego. Ukończył kurs Europejskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego.

Czytaj więcej

 

lek. med. Maciej Kamiński

lek. med. Maciej Kamiński

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dyplom specjalisty w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu u zyskał w 2012. Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas staży m.in na Oddziale Urazowo Ortopedycznym NZOZ w Puszczykowie pod kierownictwem prof. Tadeusza Trzaski, aktualnie zatrudniony w ramach Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w SP ZOZ Szpital w Kościanie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz ESSKA (Europejskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii).

Czytaj więcej

 

lek. med. Tomasz Gwizdek

lek. med. Tomasz Gwizdek

Absolwent Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, na co dzień pracujący w WSzZ w Lesznie, członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Czytaj więcej

 

Mateusz Leśniak

mgr Mateusz Leśniak

Nazywam się Mateusz Leśniak. Jestem absolwentem AWF Poznań im. Eugeniusza Piaseckiego (II stopień) na kierunku fizjoterapia, specjalizacja: fizjoterapia w sporcie.

Zajmuję się leczeniem dolegliwości bólowych związanych z urazami narządu ruchu, bólami kręgosłupa oraz urazami sportowymi. W swojej praktyce wykorzystuję najnowsze metody fizjoterapii i terapii manualnej. Ważnym aspektem w mojej pracy jest indywidualne podejście do pacjenta. W trosce o jego zdrowie nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych i szkoleniach z zakresu najnowocześniejszych metod fizjoterapii. Od wielu lat wyczynowo uprawiam judo, co daje mi możliwość poznawania organizmu oraz jego reakcji w czasie treningu, czy w trakcie kontuzji. Jako fizjoterapeuta oraz instruktor judo współpracuję z wieloma zawodnikami z różnych dyscyplin sportowych. W pracy wykorzystuję doświadczenie zdobyte podczas treningów, zawodów, zgrupowań z innymi trenerami i fizjoterapeutami, a także w trakcie studiów biorąc udział w zajęciach klinicznych, praktycznych w szpitalach i przychodniach.

Czytaj więcej

 

Mateusz Ochrin

mgr Mateusz Ochrin

Nazywam się Mateusz Ochrin. Jestem absolwentem Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego (I stopień) i AWF Poznań im. Eugeniusza Piaseckiego (II stopień) na kierunku fizjoterapia, specjalizacja: fizjoterapia w sporcie.

Od zawsze związany byłem ze sportem, najpierw jako piłkarz, później jako trener piłkarskich grup młodzieżowych, fizjoterapeuta i trener medyczny. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Górowie Iławeckim, jako fizjoterapeuta w klubie futbolu amerykańskiego Patrioci Poznań oraz na stażu w Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań.

Czytaj więcej

 

mgr Natalia Kiełbasa

mgr Natalia Kiełbasa

Absolwentka kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Ukończyła szkolenia dotyczące fizjoterapii uroginekologicznej prowadzone przez polskich jak i zagranicznych specjalistów m.in. Fundacji Aenon prowadzone przez ginekologa-położnika dr Abdallahi N'Dongo, a obecnie w trakcie wielomodułowego, certyfikowanego szkolenia z Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego (PTUG).

Czytaj więcej

 

mgr Katarzyna Strzelczyk

mgr Katarzyna Strzelczyk

Kasia jest magistrem dietetyki klinicznej i psychodietetyki. Holistycznie podchodzi do zdrowia, natury i jedzenia. Nie lubi słowa Dieta, dlatego jej podopieczni zmieniają sposób jedzenia a nie przechodzą na diety. Racjonalne podejście do procesu zmian, nawyków daje długotrwałe efekty. Jej motto „jedzenie ma znaczenie” i „jesteś tym co jesz”.

Specjalizuje się w diecie bezglutenowej, insulinooporności, niedoczynności tarczycy, nietolerancjach pokarmowych oraz nieswoiste zapalenie jelit.

Czytaj więcej
mgr Katarzyna Szóstak

mgr Katarzyna Szóstak

Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z tytułem magistra.

Od 25 lat z pasją pomaga wrócić do zdrowia i sprawności swoim pocjentom.

Jej głównym zainteresowaniem jest powrót do sprawności poprzez zastosowanie różnych metod fizjoterapeutycznych, masażu oraz ćwiczeń.

Czytaj więcej

 

mgr Małgorzata Fijałek – Żuk

mgr Małgorzata Fijałek – Żuk

Ukończyła studia podyplomowe specjalność „Psychologia sportu” na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudzkiego w Warszawie. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego sekcji „Psychologii Sportu”

Na co dzień współpracuje z zawodnikami Kadry Paraolimpijskiej i Olimpijskiej oraz z zawodnikami różnych dyscyplin (m. in. pływanie , zapasy, tenis stołowy, tenis ziemny, pływanie synchroniczne , piłka ręczna , piłka nożna , jeździectwo, triathlon). Współpracuje ze Szkołami Mistrzostwa Sportowego. Prowadzi trening mentalny z zawodowymi sportowcami jak i amatorami.

Czytaj więcej

 

mgr Agnieszka Andrzejewska

mgr Agnieszka Andrzejewska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego II-go stopnia we Wrocławiu, Specjalność FITNESS.

Na co dzień jest nauczycielką wychowania fizycznego w szkole integracyjnej, oraz instruktorem PILATES i ZDROWY KRĘGOSŁUP.

Interesuje się treningiem zdrowotnym. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na jakość wykonywanego ruchu. Pomaga osiągać zmiany nie tylko na poziomie sylwetki ciała, ale również w określeniu poziomu sprawności fizycznej klienta czy dysfunkcji kręgosłupa i innych stawów ciała.

Czytaj więcej

 

mgr Przemysław Kocybik

mgr Przemysław Kocybik

Ukończył studia wyższe na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu tytułem magistra.

Od kilku lat aktywnie współpracuje ze sportowcami i klubami sportowymi. Obecnie pełni funkcję fizjoterapeuty Klubu Koszykarskiego Jamalex "Polonia 1912" w Lesznie. Jego głównym zainteresowaniem jest terapia manualna w problemach ortopedycznych. Ważnym aspektem w pracy jest indywidualne podejście do problemu pacjenta. Ta sama diagnoza u różnych pacjentów może być spowodowana innymi zaburzeniami w układzie ruchu.

Czytaj więcej

 

mgr Ewa Mike

mgr Ewa Mike

Znakomita specjalistka w zakresie medycyny estetycznej - Pani Ewa Mike - pielęgniarka operacyjna z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Profesjonalne oraz indywidualne podejście w zakresie medycyny estetycznej zdobyte dzięki licznym szkoleniom i kursom pozwala Pani Ewie na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Na stałe Pani Ewa pracuje w prywatnych klinikach chirurgii plastycznej.

Czytaj więcej

 

mgr Weronika Wrotkowskak

mgr Weronika Wrotkowska

Weronika specjalizuje się w masażach leczniczych i relaksacyjnych. Absolwentka kierunku fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Daje ukojenie ciału poprzez masaż i jogę. Kobieta o niesamowitej wrażliwości. Nauczycielka jogi w stylu Yin (jogi powięziowej) i Yin Yang.

Czytaj więcej

 

tech. Anita Łuczak

tech. Anita Łuczak

Anita specjalizuje się w masażach leczniczych, relaksacyjnych i sportowych. Absolwentka Technikum Masażu Policealnej Integracyjnej Szkoły Masażu Leczniczego w Krakowie. Doświadczenie zbierała w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla, Małopolskie Centrum Reumatologii, Immunologii i Rehabilitacji oraz na Oddziale Chorób Wewnętrznych we Krakowie. Anita jest osobą niewidomą. Niewidomi masażyści dzięki wyostrzonemu zmysłowi dotyku gwarantują najlepszy masaż.

Czytaj więcej

 

 

 

 

 

 

 

Specjaliści - Dzieci

sport-reh.pl
Joanna Wawrocka

mgr Joanna Wawrocka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek fizjoterapia (I, II stopień). Ukończyła także studia podyplomowe: Holistyczna Opieka Okołoporodowa w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.

Od pierwszych praktyk klinicznych na studiach zajmuje się pracą z niemowlakami i małymi dziećmi. Zawsze stara się działać w pełnej współpracy z dzieckiem i rodzicem. Niezwykle istotny jest dla niej aktywny udział dziecka w terapii oraz jego dobre samopoczucie. Jej celem jest pomoc najmniejszym pacjentom w nabyciu potrzebnych umiejętności do prawidłowego rozwoju. Nieodłącznym elementem jest także instruktaż pielęgnacji dziecka dla rodziców. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na profilaktykę dla niemowląt i małych dzieci.

Czytaj więcej

 

mgr Justyna Poloch

mgr Justyna Poloch

Absolwentka studiów podyplomowych w Centrum Integracji Sensorycznej przy Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie w Warszawie – uzyskała Certyfikat Terapeuty i diagnosty Integracji Sensorycznej. Absolwentka studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie – uzyskała tytuł oligofrenopedagoga. Absolwentastudiów magisterskich, w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie, z zakresu nauczania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

Czytaj więcej

 

mgr Aldona Jędraszyk

mgr Aldona Jędraszyk

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza o specjalności wychowanie przedszkolne oraz nauczanie początkowe.

Pani Aldona dzięki swoim umiejętnością oraz wiedzy wspomaga rozwój dziecka (od 2 roku życia do momentu rozpoczęcia nauki) poprzez różne formy zabawy. Wzmacnianie siły mięśniowej kończyn górnych, poprzez terapię w formie zabawy, której celem jest osiągnięcie najwyższej umiejętności motorycznej ręki (grafomotoryka, pisanie, wiązanie sznurowadeł).

Czytaj więcej

 

mgr Renata Barczak-Piklikiewicz

mgr Renata Barczak-Piklikiewicz

Czytaj więcej

 

mgr Nathalie Urbaniak

mgr Nathalie Urbaniak

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie SWPS. Doświadczenie w zawodzie psychologa uzyskała podczas wolontariatu w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, a także podczas pracy w Szkole Specjalnej, w zespole Wczesnego Wspomagania Rozwoju dziecka oraz pracy w Poradniach Psychologiczno - Pedagogicznych na obszarze Województwa Wielkopolskiego, Dolnośląskiego i Lubuskiego.

Pracuje głównie z dziećmi w wieku przedszkolnym, młodzieżą i ich rodzicami.

Czytaj więcej

 

Szukasz porady?

Nie wiesz jaka terapia bedzie dla Ciebie najlepsza?

Umów się na spotkanie

 

Umów wizytę!

Chcesz umówić się na wizytę? KLIKNIJ!!!

Umów się na wizytę